Zastupitelstvo - Obec - Obec Dívčice

Obec Dívčice

Zastupitelstvo

Složení zastupitelstva obce

Pozice Jméno E-mail Telefon Funkce
starosta Miroslav Stulík Starosta@divcice.cz 732918033
místostarosta Bc. Alena Trčová Trcova@divcice.cz 601389418
Marian Albrecht Albrecht@divcice.cz předseda kontrolního výboru
Roman Božovský Bozovsky@divcice.cz 725888005 předseda stavební komise
Hana Georgievová Georgievova@divcice.cz 60882104 člen finančního výboru
Vladimír Ira Ira@divcice.cz 724359013 předseda finančního výboru
Lucie Kabelková Kabelkova@divcice.cz předseda kulturního výboru
František Kohel Kohel@divcice.cz člen finančního výboru
Erik Schmidtmayer Schmidtmayer@divcice.cz


Usnesení ze zasedání zastupitelstva obce.

Dnes je: 16.02.2019

Svátek slaví: Ljuba




Aktuality

Oznámení záměru obce
více
Hasičský bál
více
Záměr obce
více
Výzva k podání nabídky - Nákup traktoru
více