Zastupitelstvo

Složení zastupitelstva obce

Pozice Jméno E-mail Telefon Funkce
starosta Miroslav Stulík Starosta@divcice.cz 727944662
místostarosta Bc. Alena Trčová Trcova@divcice.cz 601389418
Marian Albrecht Albrecht@divcice.cz předseda kontrolního výboru
Roman Božovský Bozovsky@divcice.cz 725888005 předseda stavební komise
Bc. Hana Georgievová Georgievova@divcice.cz 608882104 člen finančního výboru
Mgr. Vladimír Ira Ira@divcice.cz 724359013 předseda finančního výboru
Lucie Kabelková Kabelkova@divcice.cz předseda kulturního výboru
František Kohel Kohel@divcice.cz člen finančního výboru
Erik Schmidtmayer Schmidtmayer@divcice.cz


Usnesení ze zasedání zastupitelstva obce.